Pływalnia czynna od środy!

Pływalnia czynna od środy!

wpis w: Informacje | 0

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii z dniem 21 października 2020 roku obiekt wznowi działalność na następujących zasadach:

Prowadzone będą zajęcia zorganizowane nauki i doskonalenia pływania dla grup kontynuujących zajęcia zgodnie z wcześniejszymi zapisami (osoby zapisane poinformujemy telefonicznie o rozpoczęciu zajęć), zajęcia aqua aerobiku (od czwartku), zajęcia treningowe grup sportowych oraz grup szkolnych realizujących zajęcia wychowania fizycznego na pływalni. Zgodnie z obowiązującymi przepisami z obiektu nie będą mogli korzystać klienci indywidualni. W dniu 20 października ze względów technicznych oraz w celu zachowania bezpieczeństwa sanitarnego będzie można dokonywać wpłat za zajęcia od godziny 9.00 do godziny 14.00. Szczegółowy grafik pracy obiektu od 21 października opublikowany zostanie w dniu jutrzejszym.

Obowiązują bezwzględnie Regulamin Korzystania z Pływalni oraz Regulamin w okresie epidemii SARS-CoV-2 w Powiatowej Pływalni w Pajęcznie.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz obsługi obiektu prosimy o stosowanie się do w/w zasad.

Zapraszamy!

Zostaw Komentarz